7 Şubat 2014 Cuma

BLOGGER YAZARLARI ÇAY PARTİSİ

2 şubat günü Arnavutköyde çok sıcak bir ortamda blogger yazarı bayanlarla bir araya geldik. Organızasyonun sahibeleri Fidan Başaran ( http://ilkblogdenemem.blogspot.com.tr/),ve Filiz Dündar bizi çok sıcak karşıladı ve nefis ağırladı..ellerini birbirine kavuşturmuş mutlu mutlu gülen benim:)) Ebru'cuğumda hemen solumda :))

ikramlar, sohbetler tanıtımlar her şey nefisti..tabi benimle heryere gelen oyuncaklarım da oradaydılar:)


Çok güzel çaydanlık şeklinde yaka kartları hazırlamışlar. Ben kendiminkini yakamdan hiç çıkartmadığım için Pınar hanım bu fotoğrafta gönüllü oldu.. Çok yetenekli hanımlarla tanıştık fikir alışverişi yaptık, insanın aynı şeylerden keyif alan kişilerle sohbet etmesi gerçekten ayrı bir güzel oluyor..kısacası müthiş zaman geçirdik.

Organizasyonun sonunda ise bizi güzel süprizler bekliyordu.. Ben hepsine tek tek teşekkür etmek istiyorum..


Teşekkürler....

Harangvölgyi Anti-Ageing Skincare Turkey  ise 230 TL değerinde 1 seans Anti-aging uygulaması ve 275TL değerinde hydocare Serum hediye.


 


Orkide hareketi'nin müthiş hediyeleri Teşekkürler..http://orkidehareketi.net/2013/

Teşekkürler Aymis zeytinyağlarıhttps://www.facebook.com/metehaO kadar çok ki sponsor olan herkese günümüzü güzelleştirdikleri için teşekkürler..:)
Fotoğraf: Sevgili Fidan ve Filiz  bizi pazar gunu cay partisinde agirladilar, ustune birde hediyeler verdiler herkese cok tesekkur ederim tum arkadaslara ve dostlara sevgiler.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder